Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Jutro o godzinie 19 na sędziszowskim Rynku z kibicami spotka się Łukasz Różański, pięściarz pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej. Kilka dni temu znokautował on Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International.

Łukasz Różański półtora miesiąca przed walką z Arturem Szpilką spotkał się z burmistrzem Bogusławem Kmieciem. Włodarz życzył mu powodzenia i zapewnił, że będzie mu kibicował.
Burmistrz podziękował bokserowi za promocję miasta i sędziszowskiej gminy, a na koniec podarował mu koszulkę z jego wizerunkiem i hasłem „Mistrz”.

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

– Dla mnie każdy pojedynek w ringu jest walką życia, bo w boksie zawodowym porażki bardzo burzą całą karierę. Dlatego do każdej walki trzeba podejść na sto procent, a nawet sto dziesięć procent – mówił Łukasz Różański.

Pojedynek z Arturem Szpilką Łukasz stoczy w nowej kategorii wagowej do 101,6 kg. Stawką był pas federacji WBC International. 27 marca obaj spotkali się twarzą w twarz, gdzie mimo prowokacji rywala pięściarz zachował zimną krew.

W niedzielę (30.05) na gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie Różański w pierwszej rundzie znokautował Artura Szpilkę. Świętowanie zwycięstwa rozpoczął jeszcze w ringu, polewając kibiców szampanem. Fani Różańskiego długo nie dawali mu zejść z ringu.

– Wam, Kibicom, ogromne dzięki za atmosferę podczas pojedynku. Taki doping niesie. Dzięki za gratulacje, miłe słowa, uściski dłoni i kciuki w górę. Nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wiadomości, ale bardzo dziękuję za te słowa – napisał Łukasz na Facebooku.
Pojedynek ze Szpilką było czternastą walką Łukasza na zawodowym ringu. Nie zanotował żadnej porażki. Większość, bo aż 13 z 14 walk wygrał przed czasem przez nokaut. Teraz będzie miał szansę, żeby zmierzyć się o tytuł mistrza świata WBC International.

Różański od kilku dni świętuje wygraną. Spędza czas z rodziną. Ale już we wtorek (08.06) o godzinie 19 spotka się z kibicami w na sędziszowskim Rynku.

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.