Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Jutro o godzinie 19 na sędziszowskim Rynku z kibicami spotka się Łukasz Różański, pięściarz pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej. Kilka dni temu znokautował on Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International.

Łukasz Różański półtora miesiąca przed walką z Arturem Szpilką spotkał się z burmistrzem Bogusławem Kmieciem. Włodarz życzył mu powodzenia i zapewnił, że będzie mu kibicował.
Burmistrz podziękował bokserowi za promocję miasta i sędziszowskiej gminy, a na koniec podarował mu koszulkę z jego wizerunkiem i hasłem „Mistrz”.

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

– Dla mnie każdy pojedynek w ringu jest walką życia, bo w boksie zawodowym porażki bardzo burzą całą karierę. Dlatego do każdej walki trzeba podejść na sto procent, a nawet sto dziesięć procent – mówił Łukasz Różański.

Pojedynek z Arturem Szpilką Łukasz stoczy w nowej kategorii wagowej do 101,6 kg. Stawką był pas federacji WBC International. 27 marca obaj spotkali się twarzą w twarz, gdzie mimo prowokacji rywala pięściarz zachował zimną krew.

W niedzielę (30.05) na gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie Różański w pierwszej rundzie znokautował Artura Szpilkę. Świętowanie zwycięstwa rozpoczął jeszcze w ringu, polewając kibiców szampanem. Fani Różańskiego długo nie dawali mu zejść z ringu.

– Wam, Kibicom, ogromne dzięki za atmosferę podczas pojedynku. Taki doping niesie. Dzięki za gratulacje, miłe słowa, uściski dłoni i kciuki w górę. Nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wiadomości, ale bardzo dziękuję za te słowa – napisał Łukasz na Facebooku.
Pojedynek ze Szpilką było czternastą walką Łukasza na zawodowym ringu. Nie zanotował żadnej porażki. Większość, bo aż 13 z 14 walk wygrał przed czasem przez nokaut. Teraz będzie miał szansę, żeby zmierzyć się o tytuł mistrza świata WBC International.

Różański od kilku dni świętuje wygraną. Spędza czas z rodziną. Ale już we wtorek (08.06) o godzinie 19 spotka się z kibicami w na sędziszowskim Rynku.

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.