Wiemy, kiedy Różański powalczy o pas Mistrza Świata

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Znamy datę walki Łukasza Różańskiego o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej bokser zmierzy się o ten tytuł już za miesiąc, 15 października. Jego rywalem będzie Oscar Rivas, a pojedynek odbędzie się w Kolumbii.

Pierwotnie pojedynek o pas mistrza świata WBC wagi bridger (do 101,6 kg) Łukasz Różański – Oskar Rivas miał się odbyć miesiąc temu,13 sierpnia podczas wielkiej gali w kolumbijskim Cali, na 40-tysięcznym stadionie. Plan ten jednak spełzł na niczym.
Okazało się, że Jennifer Lopez, która miała podgrzać atmosferę bokserskiego wydarzenia, wyszła za mąż i zdecydowała się na miesiąc miodowy. Organizatorzy wydarzenia postanowili więc przesunąć go w czasie. Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Różański:

– I co mogę zrobić? Walka została przełożona na późniejszy nie określony termin… Miały się spełnić marzenia, ale to nie znaczy, że się nie spełnią. Mam nadzieję, że tak samo jak ja, również i Wy, czyli moi kibice, trzymacie kciuki by to wydarzenie jak najszybciej się odbyło. Szkoda przygotowań, bo jestem przygotowany na sto procent. Waga zrobiona i jestem gotowy. Czekamy na rozwój sytuacji i konkretną datę – napisał bokser .

Walka Różańskiego przełożona przez... Jennifer Lopez
Łukasz Różański i Jennifer Lopez (Fot. PAP/Getty)

Dziś już wiemy, że jego walka z Kolumbijczykiem odbędzie się za miesiąc, 15 października.
– Pojedynek ma się odbyć w Cali. Rozpoczynam przygotowywania, trenuję dwa razy dziennie. Jadę w góry. Z tej dwutygodniowej podróży poślubnej (27 sierpnia Łukasz poślubił Kamilę Strzępek – od red.) zrobiły się dwa dni. Jadę w góry po to, aby trochę pobiegać, pochodzić, aktywnie spędzić czas – mówił bokser na antenie TV Sędziszów Młp.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.