Wiemy, kiedy Różański powalczy o pas Mistrza Świata

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Znamy datę walki Łukasza Różańskiego o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej bokser zmierzy się o ten tytuł już za miesiąc, 15 października. Jego rywalem będzie Oscar Rivas, a pojedynek odbędzie się w Kolumbii.

Pierwotnie pojedynek o pas mistrza świata WBC wagi bridger (do 101,6 kg) Łukasz Różański – Oskar Rivas miał się odbyć miesiąc temu,13 sierpnia podczas wielkiej gali w kolumbijskim Cali, na 40-tysięcznym stadionie. Plan ten jednak spełzł na niczym.
Okazało się, że Jennifer Lopez, która miała podgrzać atmosferę bokserskiego wydarzenia, wyszła za mąż i zdecydowała się na miesiąc miodowy. Organizatorzy wydarzenia postanowili więc przesunąć go w czasie. Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Różański:

– I co mogę zrobić? Walka została przełożona na późniejszy nie określony termin… Miały się spełnić marzenia, ale to nie znaczy, że się nie spełnią. Mam nadzieję, że tak samo jak ja, również i Wy, czyli moi kibice, trzymacie kciuki by to wydarzenie jak najszybciej się odbyło. Szkoda przygotowań, bo jestem przygotowany na sto procent. Waga zrobiona i jestem gotowy. Czekamy na rozwój sytuacji i konkretną datę – napisał bokser .

Walka Różańskiego przełożona przez... Jennifer Lopez
Łukasz Różański i Jennifer Lopez (Fot. PAP/Getty)

Dziś już wiemy, że jego walka z Kolumbijczykiem odbędzie się za miesiąc, 15 października.
– Pojedynek ma się odbyć w Cali. Rozpoczynam przygotowywania, trenuję dwa razy dziennie. Jadę w góry. Z tej dwutygodniowej podróży poślubnej (27 sierpnia Łukasz poślubił Kamilę Strzępek – od red.) zrobiły się dwa dni. Jadę w góry po to, aby trochę pobiegać, pochodzić, aktywnie spędzić czas – mówił bokser na antenie TV Sędziszów Młp.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.