Łukasz Różański wziął ślub z Kamilą Strzępek

Łukasz Różański wziął ślub z Kamilą Strzępek
Zdjęcie: Instagram Łukasza Różańskiego.

W sobotę (27.08) stan cywilny zmienił Łukasz Różański, znany bokser pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej. Jego żoną została Kamila Strzępek. Ślub odbył się w klasztorze ojców Bernardynów w Rzeszowie.

Łukasz Różański to czołowy polski bokser wagi ciężkiej. Miał zmierzyć się o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Niestety nic z tego nie wyszło.
Zawiniła… Jennifer Lopez. Właśnie amerykańska gwiazda miała podgrzać atmosferę bokserskiego wydarzenia. W międzyczasie jednak wyszła za mąż, a w jej występie na gali w Kolumbii przeszkodzi związany z tym miesiąc miodowy. Organizatorzy zdecydowali zatem o przesunięciu wydarzenia.

Ponad rok temu Różański znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to jego 14. walka na zawodowym ringu. Nie zanotował żadnej porażki. Aż 13. walk wygrał przed czasem.

Z Kamilą Strzępek Łukasz poznał się wiele lat temu. Oświadczył się jej na wakacjach 2021 roku.  W sobotę oboje stanęli na ślubnym kobiercu w klimatycznym klasztorze ojców Bernardynów w Leżajsku.
Młodej Parze życzymy dużo miłości, szczęścia, jak najpiękniejszych chwil we wspólnym życiu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.