Łukasz Różański wziął ślub z Kamilą Strzępek

Łukasz Różański wziął ślub z Kamilą Strzępek
Zdjęcie: Instagram Łukasza Różańskiego.

W sobotę (27.08) stan cywilny zmienił Łukasz Różański, znany bokser pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej. Jego żoną została Kamila Strzępek. Ślub odbył się w klasztorze ojców Bernardynów w Rzeszowie.

Łukasz Różański to czołowy polski bokser wagi ciężkiej. Miał zmierzyć się o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Niestety nic z tego nie wyszło.
Zawiniła… Jennifer Lopez. Właśnie amerykańska gwiazda miała podgrzać atmosferę bokserskiego wydarzenia. W międzyczasie jednak wyszła za mąż, a w jej występie na gali w Kolumbii przeszkodzi związany z tym miesiąc miodowy. Organizatorzy zdecydowali zatem o przesunięciu wydarzenia.

Ponad rok temu Różański znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to jego 14. walka na zawodowym ringu. Nie zanotował żadnej porażki. Aż 13. walk wygrał przed czasem.

Z Kamilą Strzępek Łukasz poznał się wiele lat temu. Oświadczył się jej na wakacjach 2021 roku.  W sobotę oboje stanęli na ślubnym kobiercu w klimatycznym klasztorze ojców Bernardynów w Leżajsku.
Młodej Parze życzymy dużo miłości, szczęścia, jak najpiękniejszych chwil we wspólnym życiu.

Portal informacyjny sedziszowlokalnie powstał w marcu 2021 roku. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności mieszkańców gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.