Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Wczoraj (18.03) funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sędziszowie Młp. zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna jechał slalomem przez Krzywą. Teraz stanie przed sądem.

Policjanci, poruszający się nieoznakowanym radiowozem, około godziny 14 zauważyli kierującego renaultem, który miał duże trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy. Ich podejrzenia, że może być pijany, potwierdziły się w czasie kontroli.

Jak się okazało 44-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia w policjanci zatrzymali jeszcze dwóch pijanych kierowców poruszających po drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.