Walkę Różańskiego przełożył… ślub Jennifer Lopez

Walka Różańskiego przełożona przez... Jennifer Lopez
Łukasz Różański i Jennifer Lopez (Fot. PAP/Getty)

Łukasz Różański, pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej bokser, miał zmierzyć się o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Niestety nic z tego nie będzie. Zawiniła… Jennifer Lopez.

Gala z w kolumbijskim Cali miała być wielkim wydarzeniem. Walka Łukasza z Oscarem Rivasem miała się odbyć na 40-tysięcznym stadionie. Plan ten jednak spełzł na niczym przez… Jennifer Lopez.
Właśnie amerykańska gwiazda miała podgrzać atmosferę bokserskiego wydarzenia. W międzyczasie jednak wyszła za mąż, a w jej występie na gali przeszkodzi związany z tym miesiąc miodowy.

Organizatorzy zdecydowali zatem o przesunięciu wydarzenia. Na kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo.

Wkrótce ma zostać ogłoszone nowy termin gali, na której Łukasz Różański zmierzy się z Oscarem Rivasem. Obaj panowie będą bić się o pas mistrza świata WBC wagi bridger (do 101,6 kg). Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Różański:

– I co mogę zrobić? Walka została przełożona na późniejszy nie określony termin… Miały się spełnić marzenia, ale to nie znaczy, że się nie spełnią. Mam nadzieję, że tak samo jak ja, również i Wy, czyli moi kibice, trzymacie kciuki by to wydarzenie jak najszybciej się odbyło. Szkoda przygotowań, bo jestem przygotowany na sto procent. Waga zrobiona i jestem gotowy. Czekamy na rozwój sytuacji i konkretną datę – napisał bokser .
Ponad rok temu Łukasz znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas federacji WBC International. Była to jego 14. walka na zawodowym ringu. Nie zanotował żadnej porażki. Aż 13 walk wygrał przed czasem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.