Przed nami dożynki. Gwiazdą – zespół Karczmarze

Wielkie gwiazdy muzyki na Dino Top Festiwal

W poniedziałek (18.09) odbędą się dożynki gminy Sędziszów Małopolski. W programie wiele atrakcji. Gwiazdą imprezy będzie zespół Karczmarze.

Dożynki rozpoczną się już o godzinie 15:30. Wtedy to przy ulicy Słonecznej na Osiedlu Młodych odbędzie się zbiórka uczestników święta chleba.
Następnie korowód dożynkowy przejedzie do kościoła p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Tam o godz. 16 odprawiona zostanie msza św.

Po nabożeństwie zaplanowano przejazd na stadion miejski, gdzie o godz. 17:30 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie dożynek. Będą tradycyjne prezentacje grup wieńcowych i występy artystyczne.

O godz. 18:30 zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca „Rochy”, następnie z koncertem wystąpi zespół Karczmarze. Dożynki zakończy zabawa taneczna.

Przed nami dożynki. Gwiazdą - zespół Karczmarze
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.