Zmarły strażak to Daniel Stachnik. Był też piłkarzem

Zmarły strażak to Daniel Stachnik. Był też piłkarzem

Wiemy, kim był strażak, o którego śmierci informowaliśmy w naszym portalu. To 29-letni Daniel Stachnik. Jak się okazało, był też piłkarzem, wychowankiem Lechii Sędziszów Młp.

Do tragedii informowaliśmy już na naszym portalu. Przypomnijmy, że doszło do niej w piątek (14.01), około godziny 9:45 w miejscowości Burdze, w gminie Bojanów. Daniel Stachnik pracował tam przy układaniu kanalizacji z użyciem koparki. Nagle stracił przytomność i mimo podjętej reanimacji zmarł.
Przyczyny jego śmierci ma ustalić postępowanie, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nisku. Śledczy biorą pod uwagę różne okoliczności. Mogło dojść do przebicia, przeskoku iskry elektrycznej, ale zgon mógł też nastąpić z przyczyn chorobowych. Sporo w tym temacie może powiedzieć autopsja.

Zmarły był piłkarzem zespołu Zacisze Trześń, w gminie Niwiska. Klub ten zajmuje piąte miejsce w A klasie z ośmiopunktową stratą do lidera tabeli.

– „Mrówa” na boisku był jak w codziennym życiu – zawsze dawał z siebie wszystko. Pełen entuzjazmu i pozytywnie nastawiony niezależnie od sytuacji. Kolana i łokcie po każdym meczu ubrudzone, a głowę potrafił wsadzić tam, gdzie niejeden odstawiał nogę. Zwolennik ostrej, ale z drugiej strony męskiej i kulturalnej gry. Pozytywnie nakręcał atmosferę w drużynie. Prywatnie brat, szwagier, a przede wszystkim przyjaciel…
Dziękujemy Ci za wszystko. Informacje na temat daty pogrzebu zostaną przekazane wkrótce – czytamy na Facebooku Zacisza Trześń.

Daniel Stachnik był wychowankiem Lechii Sędziszów Małopolski. Następnie grał w Borkovii Borek Wielki (skąd pochodził), ŁKS Łowisko, Piaście Wolica Piaskowa, a od 2017 roku w Zaciszu Trześń. Działał też w Ochotniczej Straży Pożarnej Borek Wielki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.