Nie żyje młody strażak. OSP Borek Wielki w żałobie

Śmierć na dworcu w Ropczycach. 46-latek osunął się pod koła pociągu [ZDJĘCIA]

Nie żyje Daniel S., druh Ochotniczej Straży Pożarnej Borek Wielki w Sędziszowie Młp. 29-latek zmarł podczas wykonywania prac ziemnych.

Do tragedii doszło w piątek (14.01), około godziny 9:45 w miejscowości Burdze, w gminie Bojanów, podczas układania kanalizacji z użyciem koparki.
Pracujący tam Daniel S. w pewnym momencie stracił przytomność. Niestety mimo natychmiastowej i bardzo długiej reanimacji mężczyzna zmarł.

Na miejscu tragedii stosowne czynności wykonali: prokurator, policjanci i inspektor pracy.

– Bierzemy pod uwagę różne okoliczności. W tej chwili nie możemy rozstrzygnąć co było przyczyną śmierci. Na to pytanie powinna nam odpowiedzieć  zaplanowana po niedzieli autopsja Te wszystkie wątpliwości są na równi prawdopodobne. Mogło dojść zarówno do przebicia, przeskoku iskry elektrycznej. Zgon mógł też nastąpić z przyczyn chorobowych – mówił portalowi stalowka.net Piotr Walkowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Nisku.

Na wieść o śmierci swego druha Ochotnicza Straż Pożarna Borek Wielki okryła się żałobą. Kondolencje złożył między innymi Marek Pająk, przewodniczący Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp.

Nie żyje młody strażak. OSP Borek Wielki w żałobie
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.