Czerwone Gitary gwiazdą sędziszowskich dożynek

Czerwone Gitary gwiazdą Gminnych Dożynek

W niedzielę (15.08) Sędziszów Młp. zaprasza na Gminne Dożynki. W programie wiele atrakcji. Gwiazdą będzie zespół Czerwone Gitary.




Wszystko rozpocznie się o godzinie 15.30. Wtedy to przy ulicy Słonecznej, na Osiedlu Młodych, odbędzie się zbiórka uczestników imprezy.

Następnie korowód dożynkowy uda się do kościoła p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Matki Bożej w Sędziszowie Młp., gdzie o godz. 16 odprawiona zostanie uroczysta msza św.

Po nabożeństwie zaplanowano przejazd na stadion. Tam o godz. 17.30 odbędzie się otwarcie dożynek, w tym prezentacja wieńców i grup wieńcowych.

Na scenie zaprezentują się kolejno: Zespół Pieśni i Tańca „Rochy”, Alexander Martinez i zespół Czerwone Gitary (godz. 20). W programie przewidziane są również warsztaty tradycyjnego wypieku chleba i prelekcja na temat zdrowego żywienia.




Ponadto mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z zagadnieniem możliwości zakładania działalności gospodarczej na terenach wiejskich. W planie są też quizy. Dożynki zakończy zabawa taneczna.

Czerwone Gitary gwiazdą sędziszowskich dożynek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.




Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.