Czerwone Gitary gwiazdą sędziszowskich dożynek

Czerwone Gitary gwiazdą Gminnych Dożynek

W niedzielę (15.08) Sędziszów Młp. zaprasza na Gminne Dożynki. W programie wiele atrakcji. Gwiazdą będzie zespół Czerwone Gitary.
Wszystko rozpocznie się o godzinie 15.30. Wtedy to przy ulicy Słonecznej, na Osiedlu Młodych, odbędzie się zbiórka uczestników imprezy.

Następnie korowód dożynkowy uda się do kościoła p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Matki Bożej w Sędziszowie Młp., gdzie o godz. 16 odprawiona zostanie uroczysta msza św.

Po nabożeństwie zaplanowano przejazd na stadion. Tam o godz. 17.30 odbędzie się otwarcie dożynek, w tym prezentacja wieńców i grup wieńcowych.

Na scenie zaprezentują się kolejno: Zespół Pieśni i Tańca „Rochy”, Alexander Martinez i zespół Czerwone Gitary (godz. 20). W programie przewidziane są również warsztaty tradycyjnego wypieku chleba i prelekcja na temat zdrowego żywienia.
Ponadto mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z zagadnieniem możliwości zakładania działalności gospodarczej na terenach wiejskich. W planie są też quizy. Dożynki zakończy zabawa taneczna.

Czerwone Gitary gwiazdą sędziszowskich dożynek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.