„Lazurowe Wybrzeże” w Czarnej Sędziszowskiej tętni życiem [ZDJĘCIA]

"Lazurowe Wybrzeże" w Czarnej Sędziszowskiej tętni życiem [ZDJĘCIA]

Dziś słońce mocno świeci od rana. Plaża kąpieliska „Lazurowe Wybrzeże” w Czarnej Sędziszowskiej jest wypełniona turystami i tętni życiem.

Miejskie kąpielisko „Lazurowe Wybrzeże” w Czarnej Sędziszowskiej funkcjonuje od ponad dwóch tygodni. Są tam znajdują się miejsca dla najmłodszych, a także: przebieralnie, prysznic oraz punkt gastronomiczny.
Nad bezpieczeństwem wypoczywających tam osób czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Są tam wypłycenia i miejsce na brodzik o głębokości do 80 cm, w pozostałych miejscach są dwa metry. Dzieci do 13. roku życia mogą tam wejść tylko pod opieką osoby dorosłej lub prawnego opiekuna.

„Lazurowe Wybrzeże” jest otwarte codziennie w godz. 10-20. Bilet na cały dzień kosztuje 5 zł, uczniowie płacą 2 zł, a dzieci do lat 7 mają wstęp wolny.

Obok zalewu znajduje się przystanek Gminnej Komunikacji Autobusowej. Będzie on funkcjonować do końca sezonu, czyli do 3 września.
Na „Lazurowe Wybrzeże” dojedziesz autobusem gminnej komunikacji

Zatrzymują się na nim autobusy, które na co dzień przejeżdżają tamtędy, od poniedziałku do piątku, i kursują w godzinach, gdy kąpielisko jest czynne.

Kąpielisko cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Świadczą o tym zdjęcia, które w mediach społecznościowych opublikował burmistrz gminy Sędziszów Młp., Bogusław Kmieć:
– „Lazurowe Wybrzeże” w Czarnej Sędziszowskiej skąpane w słońcu. Zapraszamy codziennie w godzinach 10 – 20 – napisał burmistrz.

"Lazurowe Wybrzeże" w Czarnej Sędziszowskiej tętni życiem [ZDJĘCIA]

"Lazurowe Wybrzeże" w Czarnej Sędziszowskiej tętni życiem [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: FB Bogusława Kmiecia.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.