Łukasz Różański powalczy o pas WBC w Rzeszowie

Łukasz Różański spotka się z kibicami na Rynku

Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej bokser, Łukasz Różański miał zmierzyć się w tym roku z Oscarem Rivasem o pas Mistrza Świata Federacji WBC. Walkę dwukrotnie przekładano. Przy okazji promotor okazał się oszustem. Teraz ma być trzecie podejście.
Pierwotnie pojedynek o pas mistrza świata WBC wagi bridger (do 101,6 kg) Łukasz Różański – Oskar Rivas miał się odbyć miesiąc temu, 13 sierpnia podczas wielkiej gali w kolumbijskim Cali, na 40-tysięcznym stadionie. Plan ten jednak spełzł na niczym.

Okazało się, że Jennifer Lopez, która miała podgrzać atmosferę, wyszła za mąż i zdecydowała się na miesiąc miodowy. Organizatorzy wydarzenia postanowili więc przesunąć go na 15 października w Cali. Promotor gali okazał się jednak oszustem i z wielkiego bokserskiego wydarzenia wyszły nici.

Walkę Różańskiego przełożył… ślub Jennifer Lopez
Ale co się odwlecze… „Le Journal de Montreal” poinformował, że do pojedynku Rivasa z Różańskim dojdzie 25 lutego 2023 roku w Rzeszowie.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.