Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.

Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.

W Sędziszowie Młp. działalność rozpoczęła Malaga Bistro Cafe. To miejsce wyjątkowe, bo cały swój dochód przeznacza na budowę Domu Miłosierdzia, w którym opiekę znaleźliby samotni i potrzebujący.

Malaga Bistro Cafe, bo o nim mowa, mieści się w budynku byłego dworca autobusowego przy ulicy Rynek 2. Jej oficjalne otwarcie odbyło się niewiele ponad tydzień temu (05.06). Zarządcą restauracji jest Fundacja Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego.
Lokal otwarty jest w godzinach 11-21. Oferuje on nie tylko posiłek, kawę czy deser, ale również umożliwia zorganizowanie kameralnej imprezy. Można tam też nabyć słynne Podkarpackie Ciasteczka.

Malaga Bistro Cafe w Sędziszowie Młp. działa na wzór swego pierwszego lokalu w Ropczycach. Dochód przeznacza  na budowę placówki, w której opiekę znalazłyby osoby samotne i potrzebujące.

– Naszą ideą są maksymalnie niskie ceny naszych produktów, aby każdy mógł z naszej restauracji skorzystać. Żeby zarówno młodzież, jak i starsi mieszkańcy mieli swoje miejsce. Zostaliśmy bardzo mile przyjęci. Ludzie wydają się być oczarowani tym miejscem. To cieszy – mówiła na antenie TV Sędziszów Młp. Barbara Siorek, prezes Fundacji Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego.

Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.
Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.
Zdjęcia: Malaga Bistro Cafe.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.