Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.

Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.

W Sędziszowie Młp. działalność rozpoczęła Malaga Bistro Cafe. To miejsce wyjątkowe, bo cały swój dochód przeznacza na budowę Domu Miłosierdzia, w którym opiekę znaleźliby samotni i potrzebujący.

Malaga Bistro Cafe, bo o nim mowa, mieści się w budynku byłego dworca autobusowego przy ulicy Rynek 2. Jej oficjalne otwarcie odbyło się niewiele ponad tydzień temu (05.06). Zarządcą restauracji jest Fundacja Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego.
Lokal otwarty jest w godzinach 11-21. Oferuje on nie tylko posiłek, kawę czy deser, ale również umożliwia zorganizowanie kameralnej imprezy. Można tam też nabyć słynne Podkarpackie Ciasteczka.

Malaga Bistro Cafe w Sędziszowie Młp. działa na wzór swego pierwszego lokalu w Ropczycach. Dochód przeznacza  na budowę placówki, w której opiekę znalazłyby osoby samotne i potrzebujące.

– Naszą ideą są maksymalnie niskie ceny naszych produktów, aby każdy mógł z naszej restauracji skorzystać. Żeby zarówno młodzież, jak i starsi mieszkańcy mieli swoje miejsce. Zostaliśmy bardzo mile przyjęci. Ludzie wydają się być oczarowani tym miejscem. To cieszy – mówiła na antenie TV Sędziszów Młp. Barbara Siorek, prezes Fundacji Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego.

Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.
Malaga Bistro Cafe działa już w Sędziszowie Młp.
Zdjęcia: Malaga Bistro Cafe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.