Miejski Sylwester w Sędziszowie Małopolskim. Co jutro wydarzy się na placu targowym?

Tak było na sylwestrowej zabawie [FOTO, WIDEO]

Z niedzieli na poniedziałek na placu targowym „Mały Rynek” w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się Miejski Sylwester. Początek imprezy o godzinie 21. Wstęp jest wolny.  

Miejski Sylwester w Sędziszowie Małopolskim to wieloletnia tradycja. „Potańcówka Pod Gwiazdami” odbywa się na placu targowym.

Czasami odbywają się koncerty. Np. rok temu gwiazdą wieczoru był zespół Capitan Folk (disco polo). Jutro do tańca zagra jednak didżej.

O północy noworoczne życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Bogusław Kmieć. Rok temu, po raz pierwszy od wielu lat o północy, nie było pokazu sztucznych ogni ze względu na zwierzęta i oszczędności w kasie Urzędu Miejskiego.

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna zabawa sylwestrowa odbędzie się jednak z fajerwerkami. Impreza ma potrwać do godz. 1.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.