Mieszkaniec Czarnej Sędziszowskiej odnaleziony

Mieszkaniec Czarnej Sędziszowskiej odnaleziony

Policjanci odnaleźli mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej, który nie wrócił do domu. Jak się okazało, pijany 62-latek „odpoczywał sobie” w zaroślach.

W piątek (09.04) po godzinie 22 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Czarnej Sędziszowskiej. Kobieta poinformowała, że jej mąż poszedł pomagać w pracy znajomemu i nie wrócił do domu.
Z informacji, jakie uzyskali funkcjonariusze, wynikało, że mężczyzna pracę zakończył około godziny 19. Dyżurny skierował patrole w rejon, gdzie miał pracować. Mundurowi szybko odnaleźli 62-latka. Leżał on w zaroślach obok akwenu wodnego.

Okazało się, że 62-latek wracając do domu, postanowił się położyć, aby odpocząć. Na szczęścicie, nic się mu nie stało. Mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze doprowadzili mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej do miejsca zamieszkania.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.