Przed nami wybory sołtysa Góry Ropczyckiej

Przed nami wybory sołtysa Góry Ropczyckiej

Znamy termin i miejsce wyborów sołtysa Góry Ropczyckiej. Odbędą się one 9 maja. Lokal wyborczy znajdować się będzie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. Głosowanie odbywać się będzie w godzinach od 8 – 16.

Kandydatów na sołtysa należy zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Sędziszowie Małopolskim do poniedziałku (19.04), do godziny 15:30.

Druki zgłoszeń można pobrać u Sekretarza Gminy (pokój nr 2) lub ze strony internetowej www.bip.sedziszow-mlp.pl z katalogu „wybory sołtysa Góry Ropczyckiej 2021.”

Przy zgłaszaniu podać należy imię i nazwisko kandydata, datę urodzenia, PESEL, miejsce zamieszkania (obowiązkowe stałe zamieszkanie w Górze Ropczyckiej). Zgłoszenie musi poprzeć co najmniej dwudziestu mieszkańców wsi.
Wybory mają związek ze smutnym wydarzeniem sprzed niespełna miesiąca (17.03). Wówczas to zmarł Stanisław Bochenek, sołtys Góry Ropczyckiej.

Nie żyje radny miejski, Stanisław Bochenek
Zmarły Stanisław Bochenek.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.