Kasia Dowbor z ekipą w Zagorzycach

„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w Zagorzycach

Ekipa programu „Nasz Nowy Dom” z prowadzącą Katarzyną Dowbor zawitała do Zagorzyc. Chce w ciągu zaledwie pięciu dni wyremontować tam jeden z domów.

„Nasz nowy dom” to polski program typu reality show prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Można go oglądać od prawie 8. lat na antenie Polsatu.
Są już w Zagorzycach

W każdym odcinku dom lub mieszkanie jednej z polskich rodzin, włączając teren wokół, zostaje wyremontowany. Prace wykonuje drużyna budowlańców w 5 dni (czasami 7). Podczas prac rodzina przebywa w hotelu.

Tym razem bohaterami popularnego programu będzie sześcioosobowa rodzina z Zagorzyc. Remont ich drewnianego domu już trwa. Finał prac planuje się na najbliższy poniedziałek (29.03).

Katarzyna Dowbor, prowadząca reality show, opublikowała dziś zdjęcie z remontowanego domu, nie zdradzając jednak o jaki budynek chodzi. O tym, że chodzi o Zagorzyce potwierdziła mieszkanka i była sołtys tej miejscowości, Barbara Traciak.
– Pierwszy raz ekipa programu „Nasz Nowy Dom” z zawsze uśmiechniętą Katarzyną Dowbor zawitała do Zagorzyc. Mają 5 dni, by wyremontować dom sześcioosobowej rodziny dom. Już działają – napisała pani Barbara.

„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w Zagorzycach

Przebieg remont i jego kulisy będzie można obejrzeć już wkrótce. Program można oglądać w środy i czwartki, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w Zagorzycach

„Nasz Nowy Dom” z Kasią Dowbor w Zagorzycach

2 thoughts on “Kasia Dowbor z ekipą w Zagorzycach”

  1. Miło wam się pracuje skąnd jesteście jestem fanem waszym😀😀😀😀😀😀😀❤️❤️❤️❤️😎😎😎😎

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.