Nieszczęście w Sędziszowie Młp. Samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę

Mieszkanka powiatu straciła w sieci duże pieniądze

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzystki przez samochód ciężarowy, do którego doszło w Sędziszowie Młp. Ranna kobieta trafiła do szpitala.
W piątek (30.06), po godzinie 14, ropczyccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ulicy 3 Maja w Sędziszowie Młp. samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 51-letni kierujący ciężarowego renault z naczepą, mieszkaniec powiatu brzeskiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo potrącił jadącą w tym samym kierunku 56-letnią rowerzystkę.

Kobietę  z obrażeniami przewieziono do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali też dokumentację fotograficzną. Ma to pomóc w ustaleniu dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Młp.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.