Ogromny pożar w hali magazynowej w Sędziszowie Młp. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Ogromny pożar w hali magazynowej w Sędziszowie Młp. [ZDJĘCIA]

W nocy z poniedziałki na wtorek (26-27.06) wybuchł pożar w hali magazynowej jednej z firm w Sędziszowie Małopolskim. Z żywiołem walczyło wielu strażaków.

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej zostali wezwani na miejsce o godzinie 23.42. Paliło się w hali magazynowej jednej z firm przy ulicy Warszawskiej w Sędziszowie Małopolskim.
– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu gaśniczego w natarciu, ugaszeniu palącego się wyposażenia magazynu oraz przewietrzenia pomieszczenia za pomocą wentylatora oddymiającego. Prace w wewnątrz magazynu odbywały się w specjalnych aparatach. Brak osób poszkodowanych – przekazuje OSP Krzywa.

W sumie na miejscu pracowało 26 strażaków z siedmiu zastępów. Przyjechali też policjanci. Spaliły się trzy maszyny (specjalistyczne oczyszczarki śrutowe). Straty oszacowano na milion złotych.

Strażakom udało się uratować halę, której wartość wynosi około osiem milionów złotych. Akcję pożarniczą zakończono o godzinie 1.

Ogromny pożar w hali magazynowej w Sędziszowie Młp. [ZDJĘCIA]
Ogromny pożar w hali magazynowej w Sędziszowie Młp. [ZDJĘCIA]
Ogromny pożar w hali magazynowej w Sędziszowie Młp. [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: OSP Krzywa.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.