Pijana matka wiozła samochodem dzieci do szkoły. Zatrzymali ją policjanci z Ropczyc

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Ponad promil alkoholu w organizmie miała 39-letnia kierująca volkswagenem, która wiozła dwójkę swoich dzieci do szkoły. Zatrzymano ją na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

W poniedziałek (12.02) rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego, kierowca volkswagena może być pijany.

Funkcjonariusze pojechali we wskazany rejon i zauważyli opisany w zgłoszeniu samochód. Następnie zatrzymali go do kontroli drogowej.

Za kierownicą siedziała 39-letnia kobieta. Badanie wykazało, że ma ona ponad promil alkoholu w organizmie. Wraz z nią volkswagenem podróżowała dwójka jej nastoletnich dzieci.

Pojazd został przekazany osobie najbliższej, natomiast dzieci bezpiecznie dotarły do szkoły.  

Kobieta straciła prawo jazdy. Dodatkowo grozi jej wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci sprawdzą także, czy mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego swoim zachowaniem nie naraziła dzieci na utratę życia lub zdrowia.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.