Ukradł w sklepie w Ropczycach alkohol, a przy okazji… paluszki rybne i tortellini

Poszukiwana para wpadła w Ropczycach. Ją ścigano za alimenty, jego za narkotyki

Policjanci wytypowali sprawcę kradzieży w jednym ze sklepów w Ropczycach. Złodziejem był 27-letni mieszkaniec gminy Tarnów. Zabrał alkohol, ale nie tylko.

Kilka dni temu funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy policji w Ropczycach ustalili, że w jednym ze sklepów na terenie miasta nieznany sprawca ukradł alkohol.

Działania mundurowych doprowadziły do 27-letniego mieszkańca gminy Tarnów.

Jak się okazało, mężczyzna oprócz alkoholu, ukradł też artykuły spożywcze. Tłumaczył on potem, że paluszki rybne i tortellini zabrał, bo chciał zabezpieczyć skradzione butelki alkoholu.

Chodziło mu o to, aby nie obijały się one o siebie, co mogłoby spowodować przyłapanie go na gorącym uczynku. Policjanci ustalili potem, że 27-latek ma na sumieniu szereg innych kradzieży. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.