Pijany kierowca dostawczaka w Sędziszowie Młp.

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca dostawczego fiata, którego w sobotę wieczorem zatrzymano do kontroli drogowej w Sędziszowie Małopolskim.
O tym, że jadący droga krajową nr 94 kierujący busem może być nietrzeźwy, policjanci dowiedzieli się w sobotę (11.12) przed godziną 21.

Opisany pojazd mundurowi zauważyli na ulicy Witosa w Sędziszowie Małopolskim. Jak się okazało, kierujący busem 29-latek był pijany.

Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce odpowie on przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.
Dzień wcześniej, w piątek policjanci zatrzymali pijanego kierowcę skody na ulicy Dworcowej w Ropczycach. Miał on prawie półtora promila alkoholu w organizmie. 37-latek stracił prawo jazdy, czeka go także odpowiedzialność przed sądem.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.