Most w ciągu ulicy 3 Maja nadal zamknięty dla ruchu

Wielomilionowa inwestycja w Będziemyślu

Przebudowany most na potoku Budzisz, w ciągu głównej arterii Sędziszowa Młp, ulicy 3 Maja, miał być dziś oddanych do użytku. Tak się jednak nie stało. Powód? – Sytuacje od nas niezależne – przekazuje inwestor, czyli Starostwo Powiatowe w Ropczycach.

Most na potoku Budzisz jest przebudowywany od ponad czterech miesięcy. W związku z prowadzonymi pracami nastąpiło całkowite zamknięcie ruchu pojazdów na ulicach 3 Maja i Partyzantów.

Piesi mogli poruszać kładką, po południowej stronie przeprawy. Dla samochodów zorganizowano objazdy ulicami: 3 Maja, Fabryczną, Armii Krajowej, Kolejową, prof. Kota i Kościelną. Wprowadzono też ruch dwukierunkowy na ulicy Partyzantów.
Inwestycja, którą realizuje Starostwo Powiatowe w Ropczycach, ma kosztować cztery miliony złotych. Nowy obiekt miał być gotowy i oddany do użytku dokładnie dzisiaj (10.12). Tak się jednak nie stało.

– W związku z zaistnieniem sytuacji niezależnych od inwestora, termin oddania do użytku mostu w Sędziszowie Małopolskim ulegnie przesunięciu. Z uwagi na bezpieczeństwo, przejezdność przez most przywrócimy w najbliższym możliwym terminie. Ruch pieszy wznowimy wcześniej – przekazuje ropczyckie starostwo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.