Przed nami Boże Ciało. Będą utrudnienia w ruchu

Powstanie centrum monitoringu Sędziszowa Młp

Jutro przypada Boże Ciało. Tradycyjnie ulicami miasta Sędziszowa Młp. przejdą procesje. Kierowcy powinni więc zachować ostrożność i stosować się do zaleceń policjantów. Muszą też liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
W czwartek (16.06) będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Podobnie jak w poprzednich latach, ze wszystkich parafii wyruszą procesje. Tego roku na terenie powiatu będą się one odbywać w godz. 9 – 12.

W Sędziszowie Młp. utrudnienia nastąpią :

Policja przypomina, że w tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Ulice i drogi, którymi będą przechodziły procesje, zostaną chwilowo zamknięte dla pojazdów. Kierowcy w tym czasie powinni przygotować się na zmiany w organizacji ruchu.

Wstrzymanie i wznowienie ruchu odbywać się będzie na polecenie służb mundurowych. W czasie przemarszu zamykane będą dla ruchu poszczególne odcinki ulic. Policjanci blokować będą również mijane przez uczestników procesji skrzyżowania.
Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.