Przed nami Boże Ciało. Będą utrudnienia w ruchu

Powstanie centrum monitoringu Sędziszowa Młp

Jutro przypada Boże Ciało. Tradycyjnie ulicami miasta Sędziszowa Młp. przejdą procesje. Kierowcy powinni więc zachować ostrożność i stosować się do zaleceń policjantów. Muszą też liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
W czwartek (16.06) będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Podobnie jak w poprzednich latach, ze wszystkich parafii wyruszą procesje. Tego roku na terenie powiatu będą się one odbywać w godz. 9 – 12.

W Sędziszowie Młp. utrudnienia nastąpią :

Policja przypomina, że w tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Ulice i drogi, którymi będą przechodziły procesje, zostaną chwilowo zamknięte dla pojazdów. Kierowcy w tym czasie powinni przygotować się na zmiany w organizacji ruchu.

Wstrzymanie i wznowienie ruchu odbywać się będzie na polecenie służb mundurowych. W czasie przemarszu zamykane będą dla ruchu poszczególne odcinki ulic. Policjanci blokować będą również mijane przez uczestników procesji skrzyżowania.
Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.