Przed nami miejska zabawa sylwestrowa. Gwiazdą będzie zespół Capitan Folk

Tak było na sylwestrowej zabawie [FOTO, WIDEO]

Już jutro (21.12) na placu targowym w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się miejska zabawa sylwestrowa. Początek wydarzenia już o godzinie 21.30. W programie wiele atrakcji.
Miejska zabawa sylwestrowa to przede wszystkim muzyka. Do tańca zagra didżej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Capitan Folk (disco polo), którego koncert zaplanowano na godzinie 22.30.

Capitan Folk gwiazdą miejskiego Sylwestra w Sędziszowie Małopolskim

O północy noworoczne życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Bogusław Kmieć. Zabawa sylwestrowa potrwa do godz. 1. Po raz pierwszy od wielu lat o północy nie będzie pokazu sztucznych ogni.
– Ze względu na oszczędności i żeby już nie przesadzać. Mieliśmy dużo skarg związanych z hukiem i z tym, że przez to zwierzęta się męczą. Cóż, zobaczymy, czy jak my nie zrobimy pokazu sztucznych ogni, w mieście będzie cisza – ironizował burmistrz Kmieć.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.