Śmierć na żwirowisku w Czarnej Sędziszowskiej

W Czarnej Sędziszowskiej powstanie kąpielisko

W sobotnie (20.08) popołudnie w akwenie wodnym (żwirowisku) w Czarnej Sędziszowskiej doszło do tragedii. Utonął 22-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło około godziny 17. W tamtejszym akwenie wodnym, które powstało po  żwirowisku w Czarnej Sędziszowskiej, kąpał się 22-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie.
Młody mężczyzna nagle zniknął pod wodą. Wyciągnięto go na brzeg. Pomimo przeprowadzonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu działała także jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej Sędziszowskiej.

– Zostaliśmy zadysponowani na teren ZEK Kruszgeo w Czarnej Sędziszowskiej, gdzie miało dojść do utonięcia mężczyzny. Do zdarzenia natychmiast udaliśmy się w ośmioosobowej obsadzie. Po dotarciu strażaków z Ropczyc i Rzeszowa, mężczyzna został wyciągnięty na brzeg przez nurka. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Nasze działania zakończyliśmy około godziny 20:30 – relacjonują druhowie.
Śmierć na byłym żwirowisku w Czarnej Sędziszowskiej
Miejsce tragedii. Zdjęcie: OSP Czarna Sędziszowska.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.