Tragedia w Będziemyślu. Pijany kierowca wjechał w parę młodych ludzi. Mężczyzna zginął na miejscu

W czwartek pożegnamy Daniela Stachnika

W sobotnią (15.07) noc w Będziemyślu samochód osobowy wjechał w dwójkę pieszych. 25-letni mężczyzna zginął na miejscu. 21-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do tragedii doszło około godziny 22. Na prostym, oświetlonym odcinku drogi w Będziemyślu osobowy ford potrącił dwoje pieszych, którzy – jak ustaliliśmy – poruszali się zgodnie z przepisami.
Niestety życia 25-letniego mieszkańca gminy Sędziszów Małopolski, nie udało się uratować. 21-letnia mieszkanka Ropczyc trafiła do szpitala.

Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 51 i 48 lat. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Policjanci na razie nie informują, który z nich był kierowcą.

Na miejscu tragedii byli także druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej.

– Około godziny 0.13 zostaliśmy zadysponowani do pomocy policji. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana, a druga poniosła śmierć na miejscu. Powrót zastępu do jednostki godziny 4.36 – przekazuje OSP Krzywa.
Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają ropczyccy policjanci pod nadzorem prokuratora.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.