W czwartek druga sędziszowska Biesiada Seniorów

Przed nami sędziszowska Biesiada dla Seniorów

W czwartek (09.09) na placu targowym w Sędziszowie Młp. odbędzie się Biesiada Seniorów. Początek imprezy o godzinie 17. Wstęp jest wolny.
Organizatorzy sędziszowskiej biesiady są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. W programie wydarzenia jest wiele atrakcji.

Taniec, zabawę i śpiew zapewni zespół Piknikowy Band z Kamionki. Wystąpią też uczestnicy Klubu Seniora. Poczęstunek zapewnia Koło Gospodyń „Moja Wolica Ługowa”. Poza tym będzie możliwość nabycia wyrobów i rękodzieła Klubu Seniora.

Plac targowy jest zadaszony, Biesiada Seniorów odbędzie się więc bez względu na aurę. To będzie jej druga edycja. Premiera odbyła się dwa miesiące temu (07.07) podczas Dni Sędziszowa Młp.

W czwartek druga sędziszowska Biesiada Seniorów
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.