Wjechał w słup energetyczny w Klęczanach [FOTO]

Dachowanie i zderzenie samochodów w powiecie

Wczoraj w Klęczanach doszło peugeot nagle zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Kierowca w momencie zdarzenia wypadł z pojazdu.

Do wypadku doszło w niedzielne (20.02) popołudnie w Klęczanach, w gminie Sędziszów Młp. Dyżurny ropczyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące tej sprawy około godziny 14.
Z ustaleń mundurowych wynika, że 37-letni kierowca peugeota, po wykonaniu manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dwukrotnie uderzył w betonowe przepusty.

Potem samochód wjechał w ogrodzenie jednej z posesji i w słup energetyczny. Ustalono też, że kierowca w trakcie zdarzenia wypadł z pojazdu.

Mundurowi udzielili mu pomocy przedmedycznej. 37-latek trafił do szpitala. Pobrano od niego krew do badań. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić policyjne postępowanie.

W Klęczanach wjechał w słup energetyczny [FOTO]
Zdjęcie: KPP Ropczyce
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.