Dżem i Viki Gabor gwiazdami Dni Sędziszowa Młp.

Dżem i Viki Gabor gwiazdami Dni Sędziszowa Młp.

Prawie dwa tygodnie potrwają Dni Sędziszowa Małopolskiego. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą Viki Gabor i zespół Dżem. W programie jest też wiele innych atrakcji.

Wszystko rozpocznie się już w poniedziałek (28.06) imprezą „Scena Dla Malucha”. Na scenie przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury swoje artystyczne umiejętności zaprezentują najmłodsi mieszkańcy gminy. Wystąpi sześć grup, które będą reprezentować miejskie i niepubliczne przedszkola.

W piątek (02.07) około godziny 21 na sędziszowskim stadionie zorganizowane zostanie Kino Plenerowe. Będzie można zobaczyć film familijny „Mia i biały lew”. Wcześniej na dzieci czekać będą różne atrakcje.
Dzień później na placu targowym odbędzie się Sędziszowska Potańcówka Pod Gwiazdami. Na środę (07.07) w tym samym miejscu zaplanowano Biesiadę Seniorów. W programie występy teatralne, konkursy, potańcówka i prezentacja twórczości  seniorów.

Następnego dnia na stadionie odbędzie się Dzień Sportu. A w piątek (09.07) Kino Jedność zaprasza na maraton filmowy, który będzie trwał od godziny 9 rano do północy. Tego dnia bilety będą dużo tańsze.

W sobotę (10.07) na placu przed ratuszem odbędzie się będzie mini koncert „Polanie”. Będą: gra świateł, wystawa, pokaz mody, taniec i śpiew.

Dni Sędziszowa Młp. zakończą się w niedzielę (11.07) na placu targowym imprezą Dino Top Na Bis. Wystąpią: Viki Gabor i zespół Dżem.

Wcześniej na scenie zaprezentują się laureaci festiwalu na interpretację piosenek zespołu Perfect. Wystąpi również Magdalena Białorucka Ogorzelec, która będzie promować swoją płytę.

– Viki będzie musiała pokonać długą trasę, bo w sobotę koncertuje w Świnoujściu, a w niedzielę będzie u nas. Ale myślę, że da radę. Zapraszamy wszystkich na całość Dni Sędziszowa Młp. Sądzę, że to oferta skierowana do wszystkich mieszkańców. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze – mówi burmistrz Bogusław Kmieć.

Dżem i Viki Gabor gwiazdami Dni Sędziszowa Młp.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.