Dżem i Viki Gabor gwiazdami Dni Sędziszowa Młp.

Dżem i Viki Gabor gwiazdami Dni Sędziszowa Młp.

Prawie dwa tygodnie potrwają Dni Sędziszowa Małopolskiego. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będą Viki Gabor i zespół Dżem. W programie jest też wiele innych atrakcji.

Wszystko rozpocznie się już w poniedziałek (28.06) imprezą „Scena Dla Malucha”. Na scenie przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury swoje artystyczne umiejętności zaprezentują najmłodsi mieszkańcy gminy. Wystąpi sześć grup, które będą reprezentować miejskie i niepubliczne przedszkola.

W piątek (02.07) około godziny 21 na sędziszowskim stadionie zorganizowane zostanie Kino Plenerowe. Będzie można zobaczyć film familijny „Mia i biały lew”. Wcześniej na dzieci czekać będą różne atrakcje.
Dzień później na placu targowym odbędzie się Sędziszowska Potańcówka Pod Gwiazdami. Na środę (07.07) w tym samym miejscu zaplanowano Biesiadę Seniorów. W programie występy teatralne, konkursy, potańcówka i prezentacja twórczości  seniorów.

Następnego dnia na stadionie odbędzie się Dzień Sportu. A w piątek (09.07) Kino Jedność zaprasza na maraton filmowy, który będzie trwał od godziny 9 rano do północy. Tego dnia bilety będą dużo tańsze.

W sobotę (10.07) na placu przed ratuszem odbędzie się będzie mini koncert „Polanie”. Będą: gra świateł, wystawa, pokaz mody, taniec i śpiew.

Dni Sędziszowa Młp. zakończą się w niedzielę (11.07) na placu targowym imprezą Dino Top Na Bis. Wystąpią: Viki Gabor i zespół Dżem.

Wcześniej na scenie zaprezentują się laureaci festiwalu na interpretację piosenek zespołu Perfect. Wystąpi również Magdalena Białorucka Ogorzelec, która będzie promować swoją płytę.

– Viki będzie musiała pokonać długą trasę, bo w sobotę koncertuje w Świnoujściu, a w niedzielę będzie u nas. Ale myślę, że da radę. Zapraszamy wszystkich na całość Dni Sędziszowa Młp. Sądzę, że to oferta skierowana do wszystkich mieszkańców. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze – mówi burmistrz Bogusław Kmieć.

Dżem i Viki Gabor gwiazdami Dni Sędziszowa Młp.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.