Groźne manewry pijanej kobiety za kierownicą

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Ponad dwa promile alkoholu miała w organizmie 36-letnia kobieta, która kierując mercedesem wykonywała niebezpieczne manewry na drodze krajowej nr 94 w Sędziszowie Młp. Dzięki reakcji świadków, udało się uniemożliwić jej dalszą jazdę.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed północą. Wtedy to czwórka młodych ludzi, podróżująca drogą krajową nr 94 w Sędziszowie Młp. zauważyła mercedesa.
Tor jazdy auta wskazywał, że jego kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Kobieta, siedząca za kierownicą samochodu, wykonywała niebezpieczne manewry na drodze. Świadkowie zatrzymali mercedesa w miejscowości Olchowa. Kierująca nie chciała jednak zakończyć swojej jazdy i po chwili ruszyła z miejsca.

Świadkowie kontynuowali jazdę za nią i po przejechaniu około dwóch kilometrów, ponownie ją zatrzymali. Kobieta nie miała zamiaru zakończyć jazdy i wjechała w polną drogę. Po przejechaniu kilkuset metrów, porzuciła pojazd i zaczęła uciekać pieszo. Szybko została ujęta przez dwóch świadków.
Jeden z interweniujących mężczyzn powiadomił policję. Jak się okazało, 36-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego miała w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Kobiecie grozi teraz wysoka grzywna oraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.