Groźne manewry pijanej kobiety za kierownicą

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Ponad dwa promile alkoholu miała w organizmie 36-letnia kobieta, która kierując mercedesem wykonywała niebezpieczne manewry na drodze krajowej nr 94 w Sędziszowie Młp. Dzięki reakcji świadków, udało się uniemożliwić jej dalszą jazdę.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed północą. Wtedy to czwórka młodych ludzi, podróżująca drogą krajową nr 94 w Sędziszowie Młp. zauważyła mercedesa.
Tor jazdy auta wskazywał, że jego kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Kobieta, siedząca za kierownicą samochodu, wykonywała niebezpieczne manewry na drodze. Świadkowie zatrzymali mercedesa w miejscowości Olchowa. Kierująca nie chciała jednak zakończyć swojej jazdy i po chwili ruszyła z miejsca.

Świadkowie kontynuowali jazdę za nią i po przejechaniu około dwóch kilometrów, ponownie ją zatrzymali. Kobieta nie miała zamiaru zakończyć jazdy i wjechała w polną drogę. Po przejechaniu kilkuset metrów, porzuciła pojazd i zaczęła uciekać pieszo. Szybko została ujęta przez dwóch świadków.
Jeden z interweniujących mężczyzn powiadomił policję. Jak się okazało, 36-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego miała w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Kobiecie grozi teraz wysoka grzywna oraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.