Wracają sędziszowskie potańcówki pod gwiazdami

Tak było na sylwestrowej zabawie [FOTO, WIDEO]

W sobotę (25.06) odbędzie się pierwsza w tym roku Sędziszowska Potańcówka Pod Gwiazdami. Nie przeszkodzi jej deszcz czy grad, imprezę zaplanowano bowiem pod dachem miejskiego placu targowego. Start o godzinie 19.
Podczas sobotniej potańcówki pod gwiazdami na placu targowym będzie można nie tylko potańczyć, ale skosztować coś pysznego od pań z kół gospodyń wiejskich z terenu sędziszowskiej gminy.

O oprawę muzyczną zadba didżej. Będzie można się bawić przy dźwiękach z lat 70’ i 80’, ale też i przy najnowszych hitach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Bilety są w cenie 10 zł, dzieci i młodzież do lat 18. mają wstęp wolny. Nad bezpieczeństwem uczestników, jak co roku, będzie czuwała firma ochroniarska. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Sędziszowie Młp.

Potańcówki pod gwiazdami będą odbywać się co drugą sobotę przez całe wakacje.

Wracają sędziszowskie potańcówki pod gwiazdami
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.