Jechała drogą krajową nr 94 przez Sędziszów Młp. Miała trzy promile

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miała 45-latka, która kierowała samochodem, jadąc drogą krajową nr 94 w Sędziszowie Małopolskim. Zatrzymano ją w Klęczanach. Kobieta straciła prawo jazdy, teraz stanie przed sądem.
We wtorek (27.12), przed godziną 16 dyżurny ropczyckiej policji otrzymał zgłoszenie od kierowcy, który jadąc drogą krajową nr 94 w Sędziszowie Małopolskim, zauważył kierowcę renaulta, którego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy.

Funkcjonariusze zatrzymali opisany pojazd do kontroli drogowej w miejscowości Klęczany. Za kierownica siedziała 45-letnia kobieta. Badanie wykazało prawie trzy promile alkoholu w jej organizmie.

Kierującej zatrzymano prawo jazdy i to nie wszystko, bo wkrótce będzie odpowiadać przed sądem.
Policjanci apelują, by reagować na niebezpiecznie zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Każdy może o tym powiadomić, dzwoniąc na nr tel. 112. Mundurowi sprawdzą każdy taki sygnał.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.