Koncert MGOK w Sędziszowie Młp. dla ciężko chorego Jasia Guzika z Gnojnicy

Koncert MGOK w Sędziszowie Młp. dla ciężko chorego Jasia Guzika z Gnojnicy

W piątek (06.01.) na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się Koncert Zimowy „Gdzie jest nasze Betlejem”.

Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz Jasia Guzika z Gnojnicy, który ma bardzo chore serduszko. Start o godzinie 17, wstęp jest wolny.
Na scenie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury wystąpią:  Klaudia Skiba, Mateusz Sitek, Konrad Kujda, Natalia Saj, Katarzyna Walczyk, Aleksandra Skiba, Aleksandra Pieja, Katarzyna Orkisz i Marlena Przywara. Koncert poprowadzi Dariusz Siwiec.

W międzyczasie odbywać się będzie zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorego, niespełna trzyletniego Jasia Guzika z Gnojnicy. Na ten cel trafi również cały dochód ze sprzedaży słodkości, które podczas koncertu prezentować będą gospodynie wiejskie.

Trzylatek zmaga się śmiertelną wadę serca – krytyczną stenozą aortalną. Stan zdrowia chłopczyka z dnia na dzień, niestety, pogarsza się. Tylko bardzo droga operacja zagranicą daje jakąkolwiek nadzieję.
– W tej chwili czekamy na kwalifikację i kosztorys z kliniki w Linz w Austrii. Prosimy Was o wsparcie. Bądźcie z nami – przekazuje mama Jasia.

Więcej informacji na temat chłopca, w tym przede wszystkim tego, jak mu pomóc, znajdziesz poniżej.

Mały Jaś Guzik z Gnojnicy ma bardzo chore serduszko. Pomóżmy mu


Koncert MGOK w Sędziszowie Młp. dla ciężko chorego Jasia Guzika z Gnojnicy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.