Krzysztof Klyś nowym sędziszowskim radnym

Krzysztof Klyś nowym sędziszowskim radnym

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp. odbyło się ślubowanie nowego radnego. Został nim 56-letni Krzysztof Klyś z Krzywej.

Krzysztof Klyś do samorządu dostał się z ramienia komitetu Porozumienie Samorządowe. Głosowało na niego 118 osób. W Radzie Miejskiej będzie pracował w dwóch komisjach: Skarg, Wniosków i Petycji oraz Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Budownictwa i Komunikacji.
– Wierny Konstytucji i prawu RP ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców. Tak mi dopomóż Bóg – ślubował na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Krzysztof Klyś zajął miejsce Piotra Solarka (38 l), który złożył mandat radnego w związku ze zmianą miejsca zamieszkania z Woli Piaskowej na Rzeszów.

– Te osiem lat w samorządzie było naprawdę fajnym czasem. To dla mnie zaszczyt i honor, że mogłem odebrać te wszystkie życzenia. Są zmiany, nowa droga. Ja wam życzę mądrych decyzji, bo przed nami ciężki rok – przestrzegał Solarek .

– Dziękujemy panu za pracę na rzecz lokalnej społeczności. Życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym – mówił Marek Pająk, przewodniczący Rady Miejskiej.
– Żeby pan dostał się do rady Miasta Rzeszowa – dodał burmistrz Bogusław Kmieć.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.