Krzysztof Klyś nowym sędziszowskim radnym

Krzysztof Klyś nowym sędziszowskim radnym

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp. odbyło się ślubowanie nowego radnego. Został nim 56-letni Krzysztof Klyś z Krzywej.

Krzysztof Klyś do samorządu dostał się z ramienia komitetu Porozumienie Samorządowe. Głosowało na niego 118 osób. W Radzie Miejskiej będzie pracował w dwóch komisjach: Skarg, Wniosków i Petycji oraz Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Budownictwa i Komunikacji.
– Wierny Konstytucji i prawu RP ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców. Tak mi dopomóż Bóg – ślubował na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Krzysztof Klyś zajął miejsce Piotra Solarka (38 l), który złożył mandat radnego w związku ze zmianą miejsca zamieszkania z Woli Piaskowej na Rzeszów.

– Te osiem lat w samorządzie było naprawdę fajnym czasem. To dla mnie zaszczyt i honor, że mogłem odebrać te wszystkie życzenia. Są zmiany, nowa droga. Ja wam życzę mądrych decyzji, bo przed nami ciężki rok – przestrzegał Solarek .

– Dziękujemy panu za pracę na rzecz lokalnej społeczności. Życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym – mówił Marek Pająk, przewodniczący Rady Miejskiej.
– Żeby pan dostał się do rady Miasta Rzeszowa – dodał burmistrz Bogusław Kmieć.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.