McDonalds w Sędziszowie Małopolskim?

Restauracja McDonalds w Sędziszowie Małopolskim?

Wszystko wskazuje na to, że w Sędziszowie Młp. powstanie pierwsza w powiecie ropczycko-sędziszowskim restauracja McDonalds. O postępowaniu w tej sprawie poinformował starosta Witold Darłak.

McDonald’s to amerykańska sieć fast food, która sprzedaje głównie burgery, frytki i napoje.
Większość restauracji serwuje dania zarówno dla gości zajmujących stoliki, jak i kierowców samochodów (McDrive).  Z kolei pod marką McCafe odbywa się także sprzedaż produktów kawiarnianych.

W Polsce sieć funkcjonuje od ponad trzech dekad i obecnie liczy już pół tysiąca barów. Jak do tej pory żadna z nich nie jest ulokowana w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Najbliżej McDonalds znajduje się w Nagawczynie i Kolbuszowej.

Ale to ma się zmienić. O planowanej inwestycji amerykańskiej sieci w Sędziszowie Młp. poinformował na sesji Rady Powiatu starosta Witold Darłak.
– W toku postępowania jest sprawa budowy restauracji McDonalds z zagospodarowaniem terenu w Sędziszowie Młp  – powiadomił.

Do tematu powrócimy.   

Portal informacyjny sedziszowlokalnie powstał w marcu 2021 roku. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności mieszkańców gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.