Mieszkańcy Zagorzyc Górnych walczą o wodociąg

Potężna inwestycja drogowa na terenie gminy

Do Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp wpłynął list od mieszkańców Zagorzyc Górnych. W piśmie tym proszą oni o budowę wodociągu w ich sołectwie.

O budowę wodociągu postulują właściciele posesji przylegających do drogi gminnej, łączącej dwa przysiółki Zagorzyc Górnych: Rogówkę i Rzeki. W ich liście, który odczytano na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp, czytamy między innymi:
„My, mieszkańcy wnioskujemy o wykonanie sieci wodociągowej wzdłuż wymienionej drogi. Jest to teren, na którym gmina wydała warunki zabudowy. Powstało tam już kilka domów jednorodzinnych. W tym roku Zakład Energetyczny wykona tam sieć elektryczną. Wodociąg uruchomi kolejne inwestycje budowlane w tej okolicy. Prosimy o rozpatrzenie wniosku”.

Pod pismem do władz gminy podpisali są mieszkańcy oraz sołtys i radny z Zagorzyc Górnych.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.