Na sędziszowski stadion wraca kino plenerowe

Na sędziszowski stadion wraca kino plenerowe

Kino plenerowe wraca do Sędziszowa Małopolskiego. Pierwszy w tym roku seans odbędzie się w sobotę (15.05) o godzinie 20 na stadionie miejskim.

Obejrzeć będzie można polską komedię „Gotowi na wszystko” „Eksterminator”. To historia piątki przyjaciół, którzy chcą reaktywować swój dawny zespół rockowy. Dostaną nawet dotację na ten cel.

Przed seansem widzowie będą mogli zapoznać się z najnowszym teledyskiem Magdy Białoruckiej – Ogorzelec, piosenkarki z Sędziszowa Małopolskiego. Jest to singiel pt. „Manka Sędziszowianka”, który promuje płytę artystki zatytułowaną „Miłośnie”.

Ekran zlokalizowany będzie przed trybunami stadionu, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze Lechii. Widzów obowiązywać będą obostrzenia. W związku z tym dostępnych będzie 50 procent miejsc. Mieszkańcy są zobligowani do zachowania dystansu społecznego i zajmowania co drugiego krzesełka.

Na sędziszowski stadion wraca kino plenerowe
Co dalej? Seanse odbywać się będą co dwa tygodnie. Aktualnie przygotowywany jest repertuar na kolejne seanse. Ma to być kino lekkie typu komedia czy film familijny. Latem, kiedy wieczór będzie nieco dłuższy, planuje się po dwa seanse, w tym jeden dla najmłodszych. Wstęp jest wolny.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.