„Na podwójnym gazie” jeepem przez Sędziszów Młp.

Pijany kierowca jechał slalomem przez Krzywą

Policjanci zatrzymali w Sędziszowie Młp. 66-latka, który kierował jeepem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna niebawem stanie przed sądem

W poniedziałek (29.08), po godzinie 16 policja otrzymała zgłoszenie, że kierujący jeepem, który jedzie w kierunku Ropczyc, może być pijany.
Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon. Chwilę później na drodze krajowej nr 94 w Sędziszowie Małopolskim zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd. Zatrzymano go do kontroli.

Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie kierowcy. Zatrzymano mu prawo jazdy. Wkrótce sprawa trafi do sądu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Młp.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.