Piotr Solarek opuszcza szeregi Rady Miejskiej

Radni miejscy już po podwyżkach diet. Ile dostają?

Niespodziewanie mandat radnego złożył Piotr Solarek. Swoją decyzję  ogłosił na wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Sędziszowie Młp. Jakie były powody jego rezygnacji?
Piotr Solarek tłumaczył, że  zmienił miejsce zamieszkania. Zdradził, że osiedlił się poza powiatem ropczycko-sędziszowskim. Dodał, że stosowne pismo przekaże komisarzowi wyborczemu w Rzeszowie.

– Chciałbym bardzo podziękować wszystkim radnym, panu burmistrzowi i wszystkim urzędnikom miejskim za te osiem lat wspólnego i konstruktywnego działania, za to że wiele inwestycji powstało. Myślę, że dzięki temu żyje nam się troszeczkę lepiej. Swojemu następcy życzę wszystkiego dobrego – oświadczył na środowej (28.09) sesji sędziszowskiej rady.

Piotr Solarek ma 38 lat. Do miejskiego samorządu dostał się jako mieszkaniec Wolicy Piaskowej z ramienia komitetu wyborczego Porozumienie Samorządowe. Głosowało na niego 279. osób.
Jego miejsce w Radzie najprawdopodobniej zajmie Krzysztof Klyś (56 l.) z Krzywej, który uzyskał kolejną liczbę głosów (118) w okręgu nr 3 na liście KW PS.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.