Pobił swoją kobietę. Groził, że ją zabije. Na koniec podpalił jej dom

Skatował swoją kobietę. Groził, że ją zabije. Na koniec podpalił jej dom

Do dramatycznych scen doszło kilka dni temu w Olchowej. Pijany 48-latek pobił swoją kobietę. Groził jej, że ją zabije. Potem podpalił jej dom.

W niedzielę (12.03) po godzinie 17 ropczycka policja otrzymała zgłoszenie, że w Olchowej pijany mężczyzna pobił swoją kobietę. Patrol potwierdził to zgłoszenie.
Jak relacjonowała pokrzywdzona, w nocy do domu, w którym mieszkała przyszedł jej 48-letni partner. W trakcie wizyty doszło pomiędzy nimi do kłótni, podczas której mężczyzna uderzył ją.

Groził jej również pozbawieniem życia. Przestraszona kobieta uciekła. W tym czasie mężczyzna spowodował pożar domu, a następnie opuścił jej posesję.

Gdy mundurowi na miejscu wykonywali czynności, zauważyli wjeżdżającego na posesję peugeota. Kierował nim partner pokrzywdzonej.

Był pijany. Miał prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. 48-latek  trafił do policyjnego aresztu. Zebrane dowody pozwoliły przedstawić mu zarzutu znęcania się, zniszczenia mienia oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec 48-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Portal informacyjny sedziszowlokalnie powstał w marcu 2021 roku. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności mieszkańców gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.