Powiadomił policję o uprowadzeniu żony, którego nie było. W jakim celu?

Mieszkanka powiatu straciła w sieci duże pieniądze

Mieszkaniec Brzezin wezwał policję, twierdząc, że jego żona została uprowadzona. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, okazało się, że kobieta jest cała i zdrowa.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (08.05) w nocy. Około godz. 2.30 dyżurny ropczyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Brzeziny uprowadzono kobietę. Jak relacjonował jej mąż, do zdarzenia doszło około trzy godziny wcześniej, a sprawcą tego czynu miał być jego znajomy.
Mężczyzna nie potrafił podać żadnych szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Dyżurny przyjął zgłoszenie, a na miejsce skierował policyjny patrol.

Na miejscu mundurowi wyczuli od zgłaszającego alkohol. Szybko okazało się, że nikt nie uprowadził jego żony, która cała i zdrowa była w domu.

62-latka, który wezwał policję, ukarano wysokim mandatem. Policja przypomina, że bezpodstawne wezwanie służb mundurowych jest wykroczeniem.
– Nie wzywajmy służb w sytuacji, kiedy nie jest to konieczne, bo w tym czasie ktoś inny może potrzebować pomocy – apelują mundurowi.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.