Rusza wakacyjny konkurs „Love this place”

Rusza wakacyjny konkurs "Love this place"

We wtorek (06.07), o godzinie 18 przed ratuszem rozdanych zostanie sto koszulek. Będą to tiszerty wyjątkowe, bo z panoramą miasta i napisem „Love this place”. I to początek zabawy.

Aby wygrać atrakcyjną nagrodę, trzeba wziąć koszulkę na wakacje. Następnie należy zrobić z nią ciekawe zdjęcia i wysłać je na miejski konkurs fotograficzny „Sędziszów Małopolski w świecie”.
W ubiegłorocznej edycji konkursu pierwsze miejsce zdobyła Maria Kuman, drugie – Anna Basara, a trzecie – Katarzyna Twardowska.

Rusza wakacyjny konkurs "Love this place"

Podczas wtorkowego (06.07) spotkania będzie można nie tylko otrzymać koszulkę z panoramą miasta, ale również podziwiać samochód, którym Przemysław Sochacki 20 czerwca 2021 roku wygrał I rundę̨ zawodów King of Poland Drag Race Cup.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.