Sędziszów Małopolski Świetlną Stolicą Podkarpacia

Sędziszów Małopolski Świetlną Stolicą Podkarpacia

Sędziszów Małopolski został Świetlną Stolicą Podkarpacia. Tak zdecydowali internauci w plebiscycie Nowin w ramach akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą.

Zostając Świetlną Stolicą Podkarpacia Sędziszów Młp. zdeklasował inne miasta regionu. Uzyskał 11 137 głosów. Drugie miejsce zdobyła Kolbuszowa – 4 383 punktów, trzecie zaś Rzeszów – 1 525.

Sędziszów Małopolski Świetlną Stolicą Podkarpacia

Zwycięskie miasto otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 000 zł brutto, które będzie mogło przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny. Decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła.
Teraz przed Sędziszowem Młp. wielki finał krajowy. Jest więc szansa na zostanie po raz drugi Świetlną Stolicą Polski. Możemy w tym pomóc.

Wystarczy prawidłowo oddać swój głos. Żeby to zrobić należy się zalogować, podać numer telefonu i zweryfikować go kodem, który otrzymamy. Każdego dnia można oddawać 10 darmowych głosów.

Głosować należy tutaj.

– Sędziszów Młp. najpiękniej oświetlonym miastem na Podkarpaciu. Dziękuję wszystkim tym, którzy swoimi głosami wspierali nasze miasto w tym plebiscycie. Teraz przed nami finał ogólnopolski. Zachęcam wszystkich do głosowania na naszą piękną iluminację, żebyśmy znów mogli szczycić się tytułem „Świetlnej stolicy Polski” – apeluje burmistrz Bogusław Kmieć.

Co ciekawe, już raz Sędziszowowi Młp. udało się zostać najpiękniej oświetlonym miastem w kraju.
– Kilka lat temu nam się udało. Wtedy startowaliśmy po raz pierwszy i w zasadzie zdeklasowaliśmy większe miasta, w tym przede wszystkim: Kraków, Rzeszów czy Zamość. Wygraliśmy ogromną przewagą głosów. Mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo – powiedziała TV Sędziszów Anna Olech, rzecznik Urzędu Miejskiego w Sędziszowie Młp.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.