Sędziszowski klip na Mundial [WIDEO, FOTO]

Sędziszowski klip na Mundial [WIDEO, FOTO]

W Sędziszowie Młp. powstał wyjątkowy klip. jego celem jest promocja występ polskich piłkarzy podczas trwającego właśnie Mundialu w Katarze.

Materiał wideo na zlecenie Urzędu Miejskiego wykonali Wojciech Kłósek z TV Sędziszów Młp. i Arkadiusz Kosydar. W rolę statystów wcielili się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego.
Premiera klipu odbyła się dziś, dosłownie kilka godzin przed meczem grupowym Polska-Meksyk.

Na początku filmu widzimy logo „I love Sędziszów Młp.”, przy którym gromadzi się młodzież z futbolówką. W pewnym momencie jeden z licealistów odkopuje piłkę, która ląduje na… stadionie Lechii. Tam na murawę wbiega grupa młodych ludzi.

Pojawia się też ogromna, 60-metrową biało-czerwoną flagą, która „zadebiutowała” podczas niedawnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Na końcu wszyscy uczestnicy klipu tworzą wielki napis „Gola” i stają obok barw narodowych.

Sędziszowski klip na Mundial [WIDEO, FOTO]
Sędziszowski klip na Mundial [WIDEO, FOTO]
Klip na Mundial

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.