Zgubiłeś pieniądze przy bankomacie? Są do odebrania

Zgubiłeś pieniądze przy bankomacie? Są do odebrania

W rejonie jednego z bankomatów w Ropczycach znaleziono pieniądze. Są one do odebrania w budynku Komendy Powiatowej Policji. Trzeba jednak podać kilka szczegółów.
Kilka dni temu do komendy policji zgłosił się mężczyzna. Poinformował on, że przy jednym z bankomatów w Ropczycach znalazł gotówkę i prosi, aby znaleźć jej właściciela.

Podjęte w tej sprawie czynności nie doprowadziły do jednak zidentyfikowania takiej osoby. W związku z tym funkcjonariusze za pośrednictwem mediów proszą go o zgłoszenie się do ropczyckiej komendy.

Musi on jednak podać dokładną kwotę oraz szczegóły, które potwierdzą, że pieniądze są jego własnością.
Informacji na ten temat udziela dzielnicowy policjant, asp. sztab. Paweł Baran. Można do niego dzwonić pod nr tel. 47 8224 345 lub 571 203 279.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.