Starsza kobieta spłonęła w swoim domu [FOTO]

Śmierć na dworcu w Ropczycach. 46-latek osunął się pod koła pociągu [ZDJĘCIA]

Policja wyjaśnia okoliczności pożaru domu jednorodzinnym, do którego doszło w miejscowości Niedźwiada. Śmierć poniosła 79-letnia właścicielka posesji. Mieszkała sama.
Do tragedii doszło we wtorek (08.02). Przed godziną 20, dyżurny ropczyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego domu jednorodzinnego w miejscowości Niedźwiada.

Budynek uległ całkowitemu spaleniu. Podczas sprawdzania obiektu, w jednym z pomieszczeń znaleziono ciało, prawdopodobnie 79-letniej właścicielki posesji. Kobieta mieszkała sama.

Policyjne postępowanie, pod nadzorem prokuratora, ma wyjaśnić przyczyny pożaru, okoliczności śmierci kobiety i ostatecznie potwierdzić jej tożsamość.

Starsza kobieta spłonęła w swoim domu [FOTO]
Zdjęcie: KPP Ropczyce.
O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.