Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP

Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka WOŚP dotyczyć będzie „zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. W akcję zaangażowała się sędziszowska firma, Pusz Guitars, która wystawiła na orkiestrową aukcję specjalną gitarę.

Wygląd instrumentu jest unikatowy, nawiązuje do filmów „Star Wars” i oczywiście do Wielkiej Orkiestry. To najprawdopodobniej jedyna taka gitara w Polsce wystawiona na licytację, z której dochód zostanie przekazany na WOŚP. Wyjątkowy instrument można nabyć na aukcji internetowej na Allegro.

Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP
Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP

Obecnie wylicytowana kwota wynosi 8 600 zł.  Każdy kto chce posłuchać tego wyjątkowego instrumentu na żywo, będzie mógł to zrobić na w niedzielę (30.01), około godziny 20 na rzeszowskim Rynku podczas światełka do nieba. Na gitarze zagra zespół DOC.
To nie pierwszy raz, kiedy sędziszowska firma zaangażuje się w pomoc charytatywną.

W ubiegłym roku uczestniczyła w zbiórce dla Fundacji Podkarpacie Dzieciom, przekazując jej swoją pierwszą gitarę. Zdobyła ona najwyższą kwotę spośród wszystkich licytowanych gadżetów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.