Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP

Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka WOŚP dotyczyć będzie „zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. W akcję zaangażowała się sędziszowska firma, Pusz Guitars, która wystawiła na orkiestrową aukcję specjalną gitarę.

Wygląd instrumentu jest unikatowy, nawiązuje do filmów „Star Wars” i oczywiście do Wielkiej Orkiestry. To najprawdopodobniej jedyna taka gitara w Polsce wystawiona na licytację, z której dochód zostanie przekazany na WOŚP. Wyjątkowy instrument można nabyć na aukcji internetowej na Allegro.

Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP
Wyjątkowa gitara z Sędziszowa Młp. dla WOŚP

Obecnie wylicytowana kwota wynosi 8 600 zł.  Każdy kto chce posłuchać tego wyjątkowego instrumentu na żywo, będzie mógł to zrobić na w niedzielę (30.01), około godziny 20 na rzeszowskim Rynku podczas światełka do nieba. Na gitarze zagra zespół DOC.
To nie pierwszy raz, kiedy sędziszowska firma zaangażuje się w pomoc charytatywną.

W ubiegłym roku uczestniczyła w zbiórce dla Fundacji Podkarpacie Dzieciom, przekazując jej swoją pierwszą gitarę. Zdobyła ona najwyższą kwotę spośród wszystkich licytowanych gadżetów.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.