Tragiczne zderzenie rowerzystów w Sędziszowie

Śmierć na dworcu w Ropczycach. 46-latek osunął się pod koła pociągu [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Sędziszowie Małopolskim doszło do tragedii. W wyniku zderzenia dwójki rowerzystów śmierć poniosła 61-letnia mieszkanka miasta.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę (05.06) popołudniu w Sędziszowie Młp.
Z ustaleń policjantów wynika, że przed godziną 16 14-letni mieszkaniec miasta, wyjeżdżając rowerem z ulicy Kawowej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącą ulicą Legionów Polskich także jednośladem kobietą.

W wyniku zdarzenia, rowerzystka przewróciła się na jezdnię i uderzyła w twardą nawierzchnię. 61-letnią mieszkankę Sędziszowa Młp. przetransportowano do szpitala. Jej życia nie udało się uratować.

Wykonano czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności zderzenia rowerzystów. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Młp.
Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.