Tragiczne zderzenie rowerzystów w Sędziszowie

Śmierć na dworcu w Ropczycach. 46-latek osunął się pod koła pociągu [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Sędziszowie Małopolskim doszło do tragedii. W wyniku zderzenia dwójki rowerzystów śmierć poniosła 61-letnia mieszkanka miasta.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę (05.06) popołudniu w Sędziszowie Młp.
Z ustaleń policjantów wynika, że przed godziną 16 14-letni mieszkaniec miasta, wyjeżdżając rowerem z ulicy Kawowej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącą ulicą Legionów Polskich także jednośladem kobietą.

W wyniku zdarzenia, rowerzystka przewróciła się na jezdnię i uderzyła w twardą nawierzchnię. 61-letnią mieszkankę Sędziszowa Młp. przetransportowano do szpitala. Jej życia nie udało się uratować.

Wykonano czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności zderzenia rowerzystów. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Młp.
Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.