Ukradł rower ze stacji kolejowej w Sędziszowie Młp. Grozi mu kilka lat więzienia

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży roweru, do której doszło niespełna miesiąc temu w rejonie stacji kolejowej w Sędziszowie Małopolskim. Złodziejem był 51-letni mężczyzna. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.  

Początkiem tego miesiąca policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży roweru w rejonie stacji kolejowej w Sędziszowie Małopolskim.

Z przekazanych informacji wynikało, że właściciel jednośladu zostawił zabezpieczony na stojaku rower i pojechał do Rzeszowa. Kiedy wrócił do Sędziszowa Młp., jego własności nie było. Powstałe straty wycenił na 6 tysięcy zł.

Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą wytypowali sprawcę. Okazał się nim 51-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Jak tłumaczył mundurowym, zabrał rower, bo… w przyszłości chciał nim jeździć. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.