Utrudnienia w ruchu w mieście. Sprawdź objazdy

Wielomilionowa inwestycja w Będziemyślu

W związku z przebudową przejść pieszych na terenie Sędziszowa Młp., mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Są objazdy.

Ulica Fabryczna (rondo)

Część ulicy w rejonie ronda jest nieczynna. Objazdy ulicami Wesołą i Słoneczną. Nie ma problemów, jeżeli chodzi o dojazd z estakady jadąc ulicą Kroczki zarówno dla dojeżdżających do zakładów PAGED i firm mieszczących się przy ulicy Wspólnej. Ulica zamknięta jest od 9 do 23 maja.
Ulica Wspólna (rondo)

Dojazd będzie się odbywał ulicami Wesołą i Słoneczną. Termin zamknięcia: 1-8 czerwca.

Ulica Kroczki (rondo)

Utrudnień brak.

Ulica Kroczki (Safran)

Samochody ciężarowe jadące od autostrady lub od ulicy Borkowskiej, chcące dojechać do ulicy Fabrycznej czy Wspólnej, będą kierowane na ulicę Marii Konopnickiej i Legionów Polskich oraz rondo kpt. Macha łącznikiem drogi wojewódzkiej nr 984.
Wyjeżdżać będą przez rondo ks. Sitki na drogę krajową nr 94 i kierować się do skrzyżowania na Górę Ropczycką i ulice Węglowskiego i Kolejową.

Objazd ten nie dotyczy samochodów ciężarowych jadących z estakady na ulicę Armii Krajowej oraz cześć ulicy Kolejowej do wysokości sklepu Żelaznego. Pojazdy osobowe mogą jeździć ulicami Armii Krajowej, Kolejową, Solidarności oraz ul. Kościelną.

Dodatkowo zostanie uruchomiony ruch dwukierunkowy na ulicy Partyzantów. Zakaz nie będzie obowiązywał samochodów dojeżdżających do zakładów pracy położonych przy ulicy Kroczki. Termin zamknięcia ulicy od 9 czerwca do 7 lipca,
Ulica Szkolna (szkoła)

Objazd ulicami Króla Kazimierza Jagiellończyka oraz Grobla dla obu kierunków. Planowany termin zamknięcia ulicy od 24-31 maja.

Utrudnienia w ruchu w mieście. Sprawdź objazdy

O Sędziszów Lokalnie 446 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego, a w szczególności z gmin: Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Iwierzyce, Ostrów i Wielopole Skrzyńskie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@sedziszowlokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.